12 marca zamknięcie drogi przez Jazgarzew

Gmina informuje, że od poniedziałku 12 marca 2018 od godz. 7.00 zamknięta zostanie droga wojewódzka 722 na odcinku od ul. Pod Bateriami do ul. Głównej oraz rozpoczną się prace związane z ustawieniem grodzic na rzece Jeziorce.

Utrudnienia w ruchu związane są z rozbudową drogi wojewódzkiej prowadzoną na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Zamknięcie drogi przez Jazgarzew
Zamknięcie drogi przez Jazgarzew

Firma zapewni dojazd mieszkańcom do posesji przylegających do zamkniętego odcinka drogi. Objazd zostanie wytyczony ulicą Dworską i ulicą Źródlaną.

We wtorek 13 marca rozpoczną się prace związane z frezowaniem nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, rozebraniem podbudów oraz wykonaniem robót kanalizacyjnych.

Przewidywane przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi w dniu 25 maja 2019 r.

Pełną treść informacji znajdziecie na stronie Gminy Piaseczno.

Zamknięcie drogi: ponad rok (z ogromnym ryzykiem przesunięcia terminu otwarcia), brak szczegółowego harmonogramu częściowego udostępniania przejazdu, a informacja o zamknięciu raptem kilka dni wcześniej.

Gminie, MZDW i wszystkim uczestniczącym w tym bałaganie, którzy nie potrafią się porozumieć ponad podziałami, gratulujemy pomysłowości w utrudnianiu życia wszystkim mieszkańcom.