Jesteś tutaj:

Piknik sołecki mieszkańców Kamionki i Bobrowca

Drodzy, dziś Dzień dziecka. Dołączamy się do tych wszystkich pięknych życzeń, które w tym dniu otrzymały wszystkie dzieci od najbliższych. My również mamy dla nich małą niespodziankę: zapraszamy na piknik dla mieszkańców Kamionki i Bobrowca, który odbędzie się 11 czerwca 2022 r. na placu zabaw w Bobrowcu o godzinie 15:00.

Możecie też wziąć udział w grze terenowej Stop Hejt. Udział w grze wziąć możecie od godziny 14:00 na rogu ulic Głównej i Trzech Dębów w Bobrowcu. Uczestnicy będą mieli okazję pospacerować po Kamionce i Bobrowcu!

Zapraszamy również dorosłych, którzy zapewne znajdą na pikniku również coś dla siebie (nie tylko jedzenie ale również potańcówkę, na którą zapraszamy od godziny 20:00).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sołectwo Kamionka copyright : ","prev":"< Poprzednie","image":"Obrazek","of":"z","close":"Zamknij","noiframes":"Funkcja wymaga u\u017cycia ramek inline, a ich obs\u0142uga jest w twojej przegl\u0105darce wy\u0142\u0105czona lub nie s\u0105 one przez ni\u0105 obs\u0142ugiwane. ","loadingAnimation":"https:\/\/solectwokamionka.piaseczno.eu\/wp-includes\/js\/thickbox\/loadingAnimation.gif"}; /* ]]> */