Jesteś tutaj:

Podsumowanie pikniku 2022

Czas na podsumowanie naszego pikniku. Na początek dajcie znać czy dobrze się bawiliście na naszym wspólnym pikniku? Czy gra terenowa to fajny sposób spędzania czasu? Macie jakieś uwagi, pomysły? Zapraszamy!

A teraz bardziej technicznie:

Piknik organizowaliśmy wspólnie z Sołectwem Bobrowiec. Nad organizacją pracowało kilka osób z obu Rad Sołeckich oraz obaj Sołtysi. Niektórych zapewne zaskoczy fakt, że były to ponad 2 miesiące wytężonej pracy, częstych spotkań, wielogodzinnych dyskusji i wyboru rozwiązań. Wszystkich mniej i bardziej zaskoczonych zapraszam do współorganizacji pikników w kolejnych latach!

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację pikniku, w szczególności obu Radom Sołeckim, druhom z OSP Bobrowiec oraz druhnom i druhom z Młodzieżowej Drużyny OSP Bobrowiec. Dziękuję wolontariuszom, którzy wspaniale sprawili się podczas pikniku oraz wszystkim pracownikom Gminy Piaseczno za pomoc, proponowanie rozwiązań i dowiezienie wszystkiego co ustaliliśmy do realizacji. Dziękuję również wszystkim wystawcom i partnerom. Dzięki wam wszystkim udało się zorganizować wspaniały piknik dla mieszkańców naszych sołectw!

Dziękuję również wszystkim mieszkańcom, którzy odwiedzili nasz piknik. Jak widzicie potrafimy się wspólnie dobrze bawić!

Sołtys wsi Kamionka

Zdjęcia z pikniku:

Więcej zdjęć znajdziecie na naszej stronie Facebook: https://www.facebook.com/SolectwoKamionka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sołectwo Kamionka copyright : ","prev":"< Poprzednie","image":"Obrazek","of":"z","close":"Zamknij","noiframes":"Funkcja wymaga u\u017cycia ramek inline, a ich obs\u0142uga jest w twojej przegl\u0105darce wy\u0142\u0105czona lub nie s\u0105 one przez ni\u0105 obs\u0142ugiwane. ","loadingAnimation":"https:\/\/solectwokamionka.piaseczno.eu\/wp-includes\/js\/thickbox\/loadingAnimation.gif"}; /* ]]> */