Jesteś tutaj:

Podsumowanie sprzątania Kamionki

Drodzy, akcja sprzątania Kamionki została zakończona. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli w niej udział. Bez was nie dalibyśmy rady! Wielki szacun za włączenie się w działania społeczno-integracyjne.

Specjalne podziękowania dla Michał Rosa Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, który również przyłączył się do naszej akcji sprzątania Kamionki!

Dziękuję naszej Radzie Sołeckiej. Dziewczyny, jesteście wspaniałe. Naprawdę świetna robota!

Drodzy, choć nie było nas dużo jak widać kontener udało się prawie zapełnić. Wśród zebranych śmieci było kilka niespodzianek: hulajnoga, odkurzacz, opony i bak samochodu! Naprawdę aż tak zaśmieconą mamy najbliższą okolicę. Wystarczy jednak na bieżąco sprzątać wokół własnych posesji, a takie akcje nie będą potrzebne! Jak je organizujemy, włączajcie się!! Tylko wspólnie możemy zadbać o nasze otoczenie i jego czystość, a wszystkim nam będzie dużo przyjemniej. Poniżej kilka zdjęć z efektów sprzątania.

Sołectwo Kamionka copyright : ","prev":"< Poprzednie","image":"Obrazek","of":"z","close":"Zamknij","noiframes":"Funkcja wymaga u\u017cycia ramek inline, a ich obs\u0142uga jest w twojej przegl\u0105darce wy\u0142\u0105czona lub nie s\u0105 one przez ni\u0105 obs\u0142ugiwane. ","loadingAnimation":"https:\/\/solectwokamionka.piaseczno.eu\/wp-includes\/js\/thickbox\/loadingAnimation.gif"}; /* ]]> */