Jesteś tutaj:

Trwają prace nad utwardzeniem ulic we wschodniej Kamionce

Wschodnia Kamionka powoli zmienia się na lepsze. Dziś drugi już etap prac nad utwardzeniem ulic we wschodniej Kamionce. Po wcześniej utwardzonej Lubczykowej i części Ziołowej przyszedł czas na Lawendową, Macierzanki i Miętową.

W tym roku to już koniec prac w tej części Kamionki. Następne kroki to odwodnienie pozostałej, nieutwardzonej części Ziołowej i utwardzenie pozostałych ulic (Borowa, Tymiankowa) oraz połączenie ulicy Lubczykowej z Borową. Jak przekazał mi Burmistrz Daniel Putkiewicz jest szansa, że te prace będą wykonane jeszcze w 2022 roku. Wszystko zależy od szybkości prac nad projektami odwodnienia oraz dostępnością budżetu.

Sołectwo Kamionka copyright : ","prev":"\u00ab Poprzednie","image":"Obrazek","of":"z","close":"Zamknij","noiframes":"Funkcja wymaga u\u017cycia ramek inline, a ich obs\u0142uga jest w twojej przegl\u0105darce wy\u0142\u0105czona lub nie s\u0105 one przez ni\u0105 obs\u0142ugiwane. ","loadingAnimation":"https:\/\/solectwokamionka.piaseczno.eu\/wp-includes\/js\/thickbox\/loadingAnimation.gif"}; /* ]]> */