Dofinansowanie przy modyfikacji ogrzewania

Chcesz być bardziej ekologiczny? Zależy Ci na jakości powietrza w okolicy, gdzie mieszkasz? Zmień swoje ogrzewanie korzystając z dofinansowania. Przekaż informację swojemu sąsiadowi, on też może ubiegać się o dofinansowanie.

Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej  Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie informuje   o możliwości składania wniosków  o udzielenie dotacji  celowej  z budżetu gminy Piaseczno na dofinansowanie  inwestycji związanej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii  w Gminie Piaseczno tj. zakupu i montażu  instalacji   układu solarnego ,  pomp ciepła oraz na zmianę systemu ogrzewania na proekologiczny polegający na zmianie węglowego ogrzewania na paliwo gazowe,  olejowe,  gazowo – olejowe lub elektryczne.

Informacje na temat dofinansowania można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Wojska Polskiego 54 – pokój nr 2  , tel. kontaktowy (22) 736-02-71 oraz ze strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno  – przewodnik interesanta, Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej

Wnioski oraz załączniki można pobrać ze strony BIP Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno lub w Wydziale Ochrony Środowiska.

Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej
Jolanta Łączyńska

Źródło: Strona Gminy Piaseczno.