Jesteś tutaj:

Mamy nowe miejsce na spotkania Rady Sołeckiej

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Biblioteki Publicznej w Piasecznie od dziś nasza Rada Sołecka może spotykać się w Punkcie Bibliotecznym przy ulicy Głównej 42. Możemy też organizować tu niewielkie spotkania z mieszkańcami lub organizować cykliczne dyżury.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów w naszego punktu bibliotecznego (jeśli jeszcze nie macie karty do Biblioteki Publicznej). Warto tu wpaść na chwilę, wypożyczyć ulubioną książkę i wieczorem spokojnie poczytać w domu.

Pamiętajcie, że możecie też oddawać do Biblioteki książki przez całą dobę (w godzinach otwarcia w punkcie, poza nimi we wrzutni przy wejściu).

Sołectwo Kamionka copyright : ","prev":"\u00ab Poprzednie","image":"Obrazek","of":"z","close":"Zamknij","noiframes":"Funkcja wymaga u\u017cycia ramek inline, a ich obs\u0142uga jest w twojej przegl\u0105darce wy\u0142\u0105czona lub nie s\u0105 one przez ni\u0105 obs\u0142ugiwane. ","loadingAnimation":"https:\/\/solectwokamionka.piaseczno.eu\/wp-includes\/js\/thickbox\/loadingAnimation.gif"}; /* ]]> */