Nowe atrakcje na placu zabaw!

Na prośbę naszych najmłodszych mieszkańców, w lipcu, za pieniądze z funduszu sołeckiego zainstalowaliśmy piramidę linową. Nasze maluchy będą mogły trenować swoją sprawność i refleks, tak ja my w młodości na "rurkowych globusach" ustawionych 40-ci lat temu na naszych placach zabaw.

Na prośbę naszych najmłodszych mieszkańców, w lipcu, za pieniądze z funduszu sołeckiego zainstalowaliśmy piramidę linową. Nasze maluchy będą mogły trenować swoją sprawność i refleks, tak ja my w młodości na „rurkowych globusach” ustawionych 40-ci lat temu na naszych placach zabaw.

Ale to nie koniec atrakcji. Właśnie rozpoczął się montaż urządzeń siłowni na wolnym powietrzu. Pierwotnie miały one stanąć na innej działce, u zbiegu ulic Północnej i Halin. Niestety, chwilowo jest nie możliwe ze względów proceduralnych.

Mam nadzieję, że będziemy mogli powiedzieć Wam coś więcej po dzisiejszym zebraniu. Pan Putkiewicz obiecał nam parę słów wyjaśnień, na temat możliwości zagospodarowania tej działki, jak również zalesionej działki, po obu stronach ulicy Halin, która w/g dokumentów, jest we władaniu wspólnoty gromadzkiej wsi Kamionka.